Výsledková listina Dětské výtvarné soutěže

Odborná 6 -členná porota výtvarné práce vyhodnocovala 13. 6. 2017 od 10:00 hodin v budově MěÚ Poděbrady,

nám. T. G. Masaryka 1130/18, 4. patro

 

Soutěže se zúčastnilo 50 školských, předškolních a volnočasových zařízení, bylo hodnoceno 446 výtvarných prací od 466 dětí.  MŠ 81 výkresů od 91 dětí, 1.-3. třída 108 výkresů, 4.-6. třída 153 výkresů od 161 dětí, 7.-9. třída 62 výkresů od 65 dětí, Speciální školy 15 výkresů, Střední školy 27 výkresů od 26 dětí.

 

TÉMA: S BATŮŽKEM NEBO S KUFREM… DOMOV JE DOMA.

Kategorie: Mateřské školy

1. Štěpán Vinklát, 7 let, MŠ Astra, Poděbrady

2. Vanessa Kindlová, 4 roky, MŠ K. Čapka, Poděbrady

3. Kolektivní práce třídy Včeličky, 5-6 let, MŠ Svinaře

 

Kategorie: Základní škola 1.- 3. třída

1. Ondřej Cislinský, 2. třída, ZŠ a MŠ Chrášťany, p. Kněževes

2. Barbora Neduchalová, 1. třída, ZUŠ Václava Talicha, Beroun

3. Anna Michálková, 1. třída, ZŠ a MŠ Brandýsek

Zvláštní ocenění poroty: ZŠ a MŠ Chrášťany, p. Kněževes

 

Kategorie: Základní škola 4.- 6. třída

1. Ariana Gumanová, 4. třída, Výtvarný kroužek „Zdeňka“, Kladno

2. Šimon Gálik, 4. třída, ZUŠ Praha 8 - Kobylisy

3. Vojtěch Novák, 4. třída, ZŠ Krhanice

 

Kategorie: Základní škola 7.- 9. třída

1. Elisabeth Růžičková, 8. třída, ZŠ Netvořice

2. Julie Tomanová, 7. třída, ZUŠ F. A. Šporka, Lysá nad Labem

3. Jasmína Talířová, 8. třída, Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Poděbrady

Zvláštní ocenění poroty: ZUŠ Václava Talicha, Beroun

 

Kategorie: Základní škola speciální

1. Josef Bělohlávek, 9. třída, ZŠ speciální, Kouřim

2. Jakub Funfera, 11 let,  ZŠ praktická a speciální, Hořovice

3. Denisa Moravcová, 16 let, ZŠ a PŠ Kostelec n. Č. L.

Zvláštní ocenění poroty: ZŠ speciální, Kouřim

 

Kategorie: Střední školy

1. Julie Jajčíková, 2. ročník, Sportovní gymnázium Kladno

2. Ondřej Hadrbolec, 1. ročník, Sportovní gymnázium Kladno

3. Linda Zahajská, 2. ročník, SOU a SOŠ Kolín

 

 

Cena radního Středočeského kraje pro oblast vzdělávání a sportu za mimořádný počin v této soutěži:

MŠ Astra, Poděbrady

 

Cena poroty:

ZUŠ, Praha 8 – Kobylisy, Klapkova